Головна Право На Львівщині стартувала спецоперація «Мак»

На Львівщині стартувала спецоперація «Мак»

Поліцейські розпочали комплекс оперативно-профілактичних заходів, метою яких є протидія незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин, виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин, а також перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг.

Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах, в інших місцях та нагадують, що такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Так, за посів або вирощування снотворного маку чи конопель, відповідно до ст.310 Кримінального кодексу України,  передбачено покарання – штраф від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. За правопорушення, скоєне повторно, передбачено до семи років позбавлення волі.

А згідно ст.44 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за  незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Не сійте і не вирощуйте нарковмісні рослини! Будьте законослухняними!

Відділ комунікації поліції Львівської області