Головна Право Поліцейські Львівщини готові прийти на допомогу водіям, які опинились у скрутному становищі

Поліцейські Львівщини готові прийти на допомогу водіям, які опинились у скрутному становищі

Співробітники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини патрулюють автодороги у посиленому режимі – у випадку, якщо ви опинились у скрутному становищі внаслідок несприятливих погодних умов або інших обставин, звертайтесь за допомогою, зателефонувавши на оперативну лінію 102.

Внаслідок погіршення погодних умов – зниження температури, снігопади та ожеледицю, водії транспортних засобів зіткнулись з характерними проблемами – одні не можуть запустити двигун автомобіля, інші, з’їхавши з проїзної частини, не можуть вибратись зі снігу.

Пам’ятайте, що у цих та інших непередбачуваних ситуаціях вам на допомогу прийдуть поліцейські, зокрема, співробітники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини, які патрулюють автодороги у посиленому режимі.

За допомогою можете звертатись на оперативну лінію 102.

Водночас правоохоронці Львівщини закликають водіїв транспортних засобів ретельно перевіряти автомобілі перед виїздом. Переконайтесь, що аптечка, запасне колесо, домкрат та трос є в наявності та у справному стані. Керуючи автомобілем, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, акуратно маневруйте та будьте взаємоввічливими. Також надавайте посильну допомогу своїм колегам, які потрапили у дорожню неприємність.
Безпечної дороги!

Відділ комуінкації поліції Львівської області