Головна Право Правоохоронці посилять патрулювання громадських місць на Львівщині

Правоохоронці посилять патрулювання громадських місць на Львівщині

Національна та патрульна поліція, а також Нацгвардія посилять патрулювання під час вихідних та святкових днів. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації, що відбулось пізно увечері під головуванням очільника області Максима Козицького в онлайн режимі.

Головам районних держадміністрацій, міст обласного значення, ОТГ та міським головам рекомендували закликати громадян утриматися від пересування та перебування у громадських місцях у період вихідних та святкових днів із 13:00 суботи до 06:00 першого робочого після вихідного чи святкового дня.

В межах засідання т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько доповів про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19.

На виконання постанови Кабінету Міністрів також ухвалили рішення дозволити діяльність діяльність хімчисток, роботу будівельників та заготівлю вторинної сировини, що необхідна для забезпечення безперервного виробництва, а також роботу кур’єрів.

Окрім того, усіх громадян, які перетинатимуть державний кордон із ознаками респіраторних хвороб, скеровуватимуть на обсервацію. Із протоколом засідання обласної комісії можна ознайомитись тут.