Головна Право Сьогодні з аеропорту “Львів” видворено за межі України дев’ятьох нелегальних мігрантів –...

Сьогодні з аеропорту “Львів” видворено за межі України дев’ятьох нелегальних мігрантів – громадян Республіки Ірак

Сьогодні, 14 січня, співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Львівщини спільно із працівниками Львівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України та Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області виконали рішення суду про примусове видворення за межі України дев’ятьох нелегальних мігрантів, громадян Республіки Ірак.

Так, 21 та 28 грудня правоохоронці виявили у Львові дев’ятьох іноземців (дві групи), які перебували на території України нелегально. Як в подальшому встановили поліцейські, виявлені особи – громадяни Республіки Ірак – шестеро дорослих віком від 22 до 45 років та троє дітей, мали намір незаконно перетнути Державний кордон України, в обхід пунктів пропуску.

В подальшому шестеро виявлених іноземців були притягнуті до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» та примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул – Багдад.

Поліція Львівської області