Головна Право У Буському районі депутати підтримали учасників АТО

У Буському районі депутати підтримали учасників АТО

3253

Депутати Буської районної ради вчора прийняли Програму пільгового медичного забезпечення учасників АТО у Буському районі. До розроблення програми долучилися районні медики спільно із представниками Буської районної спілки учасників АТО.

Мета програми: своєчасне надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, інших законних військових формувань, які перебували в зоні АТО, та потребуватимуть лікування, зменшення частоти розвитку ускладнень від одержаних хвороб, покращення стану їх здоров’я після лікування отриманих травм, зниження рівня їх інвалідності та смертності.
Цільове спрямування бюджетних коштів для гарантованого забезпечення медикаментами та засобами медичного призначення, медичним обладнанням під час надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, інших законних військових формувань, які перебували в зоні АТО, та потребуватимуть лікування у визначених Програмою закладах охорони здоров’я Буського району за напрямами: стоматологічні послуги, зубопротезування, стаціонарна допомога та забезпечення пільговими рецептами , які надаються в медичних закладах Буського району.
Серед напрямків надання медичної допомоги, які будуть реалізовуватися в рамках виконання Програми є забезпечення медикаментам на пільговій основі; стоматологічні послуги та зубопротезування; інше (відповідно до встановлення діагнозів).
За обсягами та джерелами фінансування програми здійснюватиметься в межах призначень, затверджених в районному бюджеті. Для забезпечення даної Програми розрахунково необхідно 140 тис.грн.
Щоб скористатись Програмою учасник бойових дій в зоні АТО повинен звернутись в медичну установу Буського району та представити наступні документи:
– копія посвідчення учасника АТО
– копія паспорта та індитифікаційного коду
Відповідно до встановленого діагнозу виписка рецепта на медикаменти.
Під час обговорення заступник голови Буської районної ради Роман Фурда зазначив, що цього року скористатися такою програмою можуть не лише учасники АТО, а також сім’ї загиблих, зниклих безвісти учасників антитерористичної операції на сході України.