Головна Право В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

У п’ятницю, 27 квітня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів голова РДА Петро Мороз.

Комісією за участю представників органів місцевого самоврядування, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:

1. Розгляд заяви жителя м. Буськ щодо встановлення порядку побачень з його малолітніми дітьми.
2. Розгляд заяви жителів м. Буськ щодо надання дозволу на дарування їхній дочці житлового будинку та земельної ділянки.
3.Розгляд заяви жителя смт. Красне щодо здійснення контролю за цільовим використанням колишньою дружиною сплачуваних ним аліментів на утримання дітей та встановлення порядку побачень з вищезгаданими дітьми.
4. Розгляд ухвали Локачівського районного суду Волинської області за позовом жительки смт. Красне до жителя с. Затурці Локачівського району Волинської області про позбавлення батьківських прав.
5. Розгляд заяви жителя м. Новояворівськ Львівської області щодо встановлення порядку побачень з малолітніми дітьми, які разом з матір’ю проживають у с. Задвір’я Буського району.
6. Щодо доцільності продовження терміну перебування малолітніх дітей – жителів с. Полоничі Буського району у комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок дитини №1».
7.Про доцільність задоволення позовних вимог жителя с. Русилів Буського району до жительки с. Соколівка Буського району про визначення місця проживання малолітніх дітей/
8. Розгляд заяви жителів с. Йосипівка Буського району щодо повернення їхньої малолітньої дочки з районного ДБЗТ «Добре серце» с. Новий Милятин Буського району на виховання у рідну сім’ю.
9. Про доцільність постановки на облік дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації малолітньої, яка проживає разом з своєю матір’ю у с.Хватів.
10. Розгляд заяви жительки с. Грабова Буського району щодо неналежного виконання її сином та його співжителькою батьківських обов’язків щодо дітей.
11. Розгляд заяви жительки с. Соколя Буського району про призначення її опікуном над житлом та майном дітей.
12. Розгляд листа Буського районного ЦСССДМ від 23.04.2018 р. № 70 щодо доцільності зняття з соціального супроводу та обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Буського РЦСССДМ.
13. Затвердження звіту про стан виховання, утримання і розвитку дитини у прийомній сім’ї жителів с. Гумнисько Буського району.
14. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту малолітніх, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.