Головна Право У Бродах поліцейські провели нічний рейд містом

У Бродах поліцейські провели нічний рейд містом

Подія відбулася у рамках щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Дільничні офіцери Бродівського відділення поліції та старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Оксана Каплич спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели нічний рейд містом, під час якого обстежили парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів та стадіон «Ювілейний». 

В ході перевірки було виявлено трьох осіб, які розпивали алкогольні напої у парку. На них працівники поліції склали адмінпротоколи за ст.178 КУпАП України (розпивання пива алкогольних або слабоалкогольних напоїв у заборонених законом громадських місцях або поява у п’яному вигляді у громадських місцях), а також провели профілактичну бесіду щодо передбаченої законодавством відповідальності за вчинене правопорушення.

Крім того, на території дитячого майданчика учасники рейду виявили двох підлітків, які курили цигарки. З неповнолітніми правоохоронці провели профілактичну бесіду про шкідливий вплив куріння на дитячий організм, а також про відповідальність за вчинене правопорушення.

Нічний рейд був проведений в рамках щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», метою якої є підвищення усвідомленості та інформування населення міста щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я,  формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Відділ комунікації поліції Львівської області,

 за матеріалами Наталії Магулки, Золочівський ВП