Головна Право У Буському районі спіймали організатора та посібників причетних до виготовлення підробної продукції

У Буському районі спіймали організатора та посібників причетних до виготовлення підробної продукції

1347

Правоохоронці припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої налагодили роботу міні-заводу з виготовлення контрафактної продукції під брендом «Кохавинка» у Буському районі. 

Про це «Буському медіа порталу» повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Нагадаємо, що у червні 2018 року поліція Буського району викрила міні-завод, на якому виготовляли підроблений туалетний папір відомої торгової марки. На даний час вже встановлено організатора та ще 3 осіб, причетних до незаконного  виробництва. Учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою), ч.3 ст.177 (порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію),  ч.3 ст.229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування,  кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує покарання включно до позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

Обвинувальний акт скерований на розгляд районного суду.

Нагадаємо, що на підприємстві, розташованому у Буському районі, в промислових масштабах здійснювалось виробництво паперових рушників, серветок та інших виробів із незаконним нанесенням зображення логотипів промислового зразку. На чотирьох верстатах вироблялася продукція із завезеної сировини. Також поліцейські припинили діяльність “перевалочного майданчика” із магазином-складом для гуртової реалізації фальсифікату.

Під час санкціонованих обшуків було виявлено та вилучено промислові станки і більше ніж 40 000 одиниць фальсифікованої паперової продукції загальною вартістю понад 400 000 гривень.

Фото: червень 2018 рік, викрито міні-завод з підробки паперової продукції.