Головна Право У Буському районі трапився витік нафти

У Буському районі трапився витік нафти

У п’ятницю, 16 серпня, о 08.30 год. надійшло повідомлення що в с. Балучин Буського району в полі на відстані 1,5 км від магістрального нафтопроводу діаметром 700 мм «МН» Дружба «ПАТ «Укртранснафта» виявлено витік нафтопродукту з труби несанкціонованої врізки діаметром 50 мм.

Про це проінформували у пресслужбі ДСНС Львівщини.

Внаслідок цього відбулось забруднення ділянки на площі 120 м2 (відстань до населеного пункту 300 м). Загрози населенню та навколишньому середовищу немає.

О 08.33 год. витік ліквідовано. Станом на 17.00 год. 16 серпня аварійними бригадами ЛВДС «Броди» (8 чол., 2 од. техніки) та ЛВДС «Куровичі» (6 чол., 2 од. техніки) роботи були завершено, ліквідовано врізку та здійснено рекультивацію ґрунту по всій площі. На місці працювала ОГ Буського РВ.

Нагадаємо, що це непоодинокий випадок на території Буського району. Останній випадок зафіксований у квітні 2014 року. Невідомі особи здійснили несанкціоновану врізку у нафтопровід в Олеську, що спричинило забруднення земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні Олеського професійного ліцею.