Головна Право У Буську перевіряється пілотний проект по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей...

У Буську перевіряється пілотний проект по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» з 1 грудня 2016 року по 1 червня 2018 року у Львівській області реалізується пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Пілотний проект реалізується Кабінетом Міністрів України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим родинам, та внутрішньо переміщені особи.

Форми участі у пілотному проекті:

– отримання послуг із сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця;

– отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності;

– частка у громадських роботах.

Фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням учасника пілотного проекту витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом.

Сума фінансової допомоги, що повертається учасником пілотного проекту, зменшується на суму сплачених податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фінансова допомога не повертається, якщо:

– сума сплачених у відповідному році податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує суму фінансової допомоги, що повинна бути повернена за такий рік;

– учасник пілотного проекту працевлаштовує в перший рік участі в пілотному проекті не менше як двох інших осіб із числа членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше як на два роки (за направленням центру зайнятості).

Для участі в проекті необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про участь.

За додатковою інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації за адресою: м. Буськ, вул. Паркова, 8 або за тел. 2-14-53 (запитувати Юлію Лащук), а також у Буський районний центр зайнятості (Гаврилюк Марта Володимирівна – заступник директора, тел. 2-13-08).