Головна Право У Буську суд обрав міру запобіжного захисту затриманому керівнику Кам’янка-Бузької районної лікарні

У Буську суд обрав міру запобіжного захисту затриманому керівнику Кам’янка-Бузької районної лікарні

До Буського районного суду сьогодні на підтримку затриманого 39-річного лікаря КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Романа Кучерепа прийшли близько ста осіб з числа працівників районної лікарні, колег, друзів та рідних. Засідання мало відбутись ще вчора, але затриманий отримав гіперточний криз та був доставлений до Жовківської районної лікарні.

«Наша чисельна громада прийшла до суду, щоб підтримати лікаря, якого безпідставно затримали на хабарі. Роман Кучерепа – це чесна, порядна людина, який із гуманітарною місією бував у країнах Африки. Його всі поважають. Він не міг брати хабарі. У нас на руках є листи на його підтримку від імені керівництва Кам’янка-Бузької районної ради, міської ради, Добротвірської міської лікарні та профспілок», – каже мешканка Кам’янка-Бузького району Валентина Гаврилко.

«В середині травня керівник КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Роман Кучерепа вимагав неправомірну вигоду від фізичної особи підприємця у розмірі 10% надання йому коштів від закупівлі комп’ютерної техніки за державні кошти. 8 серпня 2018 року Роман Кучерепа у своєму кабінеті на першому поверсі отримав від фізичної особи підприємця неправомірну вигоду у розмірі 300 доларів (8106,32 грн за курсом НБУ). А в подальшому, 30 січня о 10.15 годині, у своєму кабінеті отримав наступну частину грошових коштів у розмірі 8 тис грн., після чого був одразу затриманий працівниками прокуратури», – розповів під час сьогоднішнього судового засідання прокурор Радехівської місцевої прокуратури пан Береза. 

Свою вину підозрюваний на суді не визнав.

Після чисельних розглядів клопотань суд прийняв рішення відсторонити керівника КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» Романа Кучерепа від займаної посади на два місяці та призначити йому домашній арешт від 22 години вечора до 07 години ранку на 60 діб.

Нагадаємо, 30 січня директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» 39-річного Романа Кучерепу затримали правоохоронці під час отримання коштів від фізичної особи підприємця щодо постачання комп’ютерної техніки. Працівники лікарні переконують, що на руках затриманого не було знайдено фарби, а на вилучених коштів відбитків пальців.

Наразі розслідування триває.