Головна Право У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Другу річницю від дня створення Національної поліції України сьогодні відзначили і працівники Буського відділення поліції кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області.

Адже саме два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про Національну поліцію» та встановив нове для країни свято – День Національної поліції України, яке щорічно відзначається 4 серпня.

З нагоди свята в малому залі районного відділу поліції відбулися урочистості, на які завітали представники влади району, працівники Буського відділення поліції кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області, ветеранська організація, журналісти «Буського порталу».

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Вітання з приводу відзначення професійного свята – Дня Національної поліції України лунали на адресу правоохоронців від начальника Буського відділення поліції підполковника поліції Олександра Марушкевича, голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови та голови ветеранської спілки.

Зі словами вітання до своїх підлеглих звернувся начальник Буського відділення поліції підполковник поліції Олександр Марушкевич, який подякував служителям закону за самовіддану працю та побажав, щоб удача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками у їхньому житті.

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Петро Мороз заявивши, що саме реформа Національної поліції України – це комплексний проект національного масштабу, в якому вперше поєднались тверда політична воля, нова професійна команда, нове законодавство, повноцінна підтримка міжнародних партнерів і рішуче прагнення населення до реальних змін. Він заявивши, що з початком реформи громадяни стали більше довіряти людям у формі.

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Звертаючись зі словами вітань до охоронців правопорядку голова Буської районної ради Богдан Глова подякував поліцейським за співпрацю, мир і спокій співвітчизників, їхні життя, здоров’я та майно, за постійний захист інтересів держави і суспільства. А ще нагадав присутнім, що саме в часи Революції на Майдані працівники Буського відділення поліції не стояли осторонь і всілякими зусиллями допомагали нашим землякам на Майдані.

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Тож, найкращим працівникам поліції з нагоди свята було вручено грамоти та подяки від Буської райдержадміністрації та Буської районної ради.

Почесні грамоти та подяки отримали Борис Брига, Назар Конс, Володимир Туцький, Ігор Ярина, Роман Лельох, Андрій Дуткевич, Іван Шкраба, Марія Цюпка, Іван Дмитраш, Володимир Присяжнюк, Христина Кістка та Сергій Горін.

У БУСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

І наостанок зацитуємо слова голови Буської РДА Петра Мороза, який звернувся до поліцейських: «Кожен з вас свідомо обрав цю не легкий од, але таку почесну професію, а разом з тім розібрали і частку. Адже більшу частину часу ви проводите на роботі. Ви присягли на вірність українському народові, тож виконуйте свій обов’язок з честю, до кінця залишаючись вірними обов’язку і словами Присяги. Бажаю здоров’я, успіхів у роботі, достатку та миру вашим родинам, нехай кожного з вас оберігає Янгол-охоронець».