Головна Політика Андрій Білоус привітав учасників тренінгу про соціальні послуги в ОТГ

Андрій Білоус привітав учасників тренінгу про соціальні послуги в ОТГ

Сьогодні, 14 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус привітав учасників тренінгу «Соціальні послуги в об’єднаних територіальних громадах Львівської області: стандарти, інструменти, роль громадянського суспільства» та поділився своїм баченням процесів децентралізації.

«Ми живемо зараз в дуже цікавий час, коли перед нашими очима відбуваються трансформації в суспільстві, зокрема трансформації з устроєм влади – децентралізація. Брати участь у цих процесах дуже цікаво. З кожним роком повноваження ОТГ, власне базового рівня місцевого самоврядування будуть наповнюватися ще більшим змістом. Тому необхідно вивчати досвід тих, хто вже пройшов цей шлях, не допускаючи їхніх помилок», – сказав Андрій Білоус.

Крім того, він побажав учасникам успішної роботи та напрацювати цікаві ідеї в контексті децентралізації. «Суспільство вже «дозріло» до децентралізації, до самоорганізації на місцях», – підсумував перший заступник голови облради.

Варто зауважити, що тренінг охоплює такі теми: «Соціальні послуги: поняття та види, законодавче регламентування», «Форми надання соціальних послуг в ОТГ», «впровадження механізму соціального замовлення», «Залучення додаткових ресурсів на надання соціальних послуг» та інші.