Головна Політика Про зустріч Богдана Козака з виборцями Бущини

Про зустріч Богдана Козака з виборцями Бущини

Хоч парламентські вибори закінчились, проте виборці сподіваються на те, що ті політичні сили та депутати, за яких проголосувала бузецька громада, активно продовжать робити добрі справи та допомагати своїм виборцям. Звісно, всі проблеми ніхто зараз не вирішить. Але свою місію народного обранця треба виконувати, як це впродовж усієї своєї каденції робить депутат обласної ради від Красненського виборчого округу Богдан Козак. – "Ти не говори, ти зроби!", – завжди каже він. Отож, у минулу п’ятницю, 14 грудня, з метою вирішення нагальних проблем громади Богдан Козак зустрівся з місцевими депутатами та виборцями. 

Спочатку Богдан Романович разом з депутатами райради взяв участь у відкритті нового приміщення районної Асоціації інвалідів, на що також жертвував кошти. З нагоди двадцятиріччя заснування Районної асоціації інвалідів Богдан Козак щиро подякував за сподвижництво голові Софії Якимівні Климус, побажав здоров’я усім членам Асоціації та передав їм продуктові набори.

Після цього депутат облради відвідав бібліотеку та історико-краєзнавчий музей селища Красне, на ремонт приміщення якого перерахував близько 80 тис. грн. Тут він зустрівся з колективом бібліотеки та засновником музею Ярославом Стецишиним. Ознайомився з роботою бібліотеки та експозицією музею та зобов’язався забезпечити бібліотеку офісними кріслами та порохотягом, а також оплатити за послуги Інтернету на півроку наперед. 

Також завдяки Богдану Козаку усі діти, які брали участь у конкурсі з нагоди Свята Миколая Чудотворця в Народному домі селища Красне, отримали подарунки. Солодкі подарунки від місцевого депутата дісталися дітям – круглим сиротам та позбавленим батьківського піклування усіх шкіл Красненського виборчого округу. 

Проінспектував Богдан Козак разом зі своєю командою і дитячий майданчик селища Красне біля Народного дому, на встановлення якого компанія, очолювана депутатом, перерахувала 25 тис. гривень. Вирішили навесні забезпечити усі три нові дитячі майданчики селища Красне якісним піском. 

Богдан ГЛОВА, депутат Буської районної ради