Головна Політика Буськ прийматиме львівське сміття два роки

Буськ прийматиме львівське сміття два роки

21 квітня, Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада, Львівська облрада та органи місцевого самоврядування Львівщини підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються у м.Львові.

Відтак 19 міських рад області, які підписали меморандум, протягом двох років прийматимуть на свої полігони львівське сміття. Серед них – Буськ.
Відтак згідно з документом, 19 міських рад Львівщини прийматимуть наступні два роки щодня 580 тонн сміття. Найбільшу кількість звозитимуть у Новояворівськ (80 тонн на добу),Самбір (70 тонн на добу), Миколаїв (60 тонн на добу) та Дрогобич (50 тонн на добу).
Лелече місто Буськ прийматиме обсяг у кількості 30 тонн/на добу.
Взамін за це Львівська міська рада зобов’язана цьогоріч виділити 2 млн. гривень на закупівлю спецавтомобіля для збору ТПВ, 2 млн. грн на реконструкцію дороги у м.Буськ та 1 млн. грн – на реконструкцію дороги у с.Вербляни.
Також згідно з документом, Львівська облдержадміністрація зобов’язана створити громадську раду, яка контролюватиме вивезення ТПВ зі Львова, а при необхідності облдержадміністрація повинна ще й координувати вивіз сміття з міста.