Головна Політика Буська районна рада вимагає припинити переслідування патріотів

Буська районна рада вимагає припинити переслідування патріотів

2094

Буська районна рада вимагає припинити переслідування патріотів

Вчора, на сесії Буської районної ради депутати підтримали заяву з приводу переслідування активістів та опозиційних політиків через їхні політичні погляди.

  Заява викликана тим, що в Україні почастішали випадки переслідування громадських активістів, опозиційних політиків через їхні погляди та критику. 

   «Обурення громадськості викликали події біля Подільського райвідділу поліції Києва, де правоохоронці жорстоко розправилися з активістами, які не чинили спротиву. Кадри побиття та приниження нагадали недавні часи Майдану, де такими ж методами діяли “беркутівці” та інші силовики. Очевидно, біля Подільського райвідділу працювали колишні пси режиму Януковича – вони кричали “бандєра лєжать”, “майдановскі тварі”. Ці події ще раз засвідчили: замість реальної, розкрекламованої реформи відбулася амністія і реабілітація “беркутців”, які не просто уникнули покарання за злочини під час Революції Гідності, а набралися сили і починають мститись. Замовне вбивство активістки Катерини Гандзюк, суд над убивцями Олега Суприненка – депутата з Полтавщини, підпал автомобіля матері депутата Київради, учасника російсько-української війни, який бореться з будівельною мафією Володимира Назаренка. Гібрид зрощеного криміналу та корумпованої влади оголосив патріотам справжню війну», – йдеться у заяві.

  У зв’язку з цим, депутати Буської районної ради вимагають припинити переслідування патріотів через їхні політичні погляди, від правоохоронних органів знайти та покарати винних у нападах на активістів, від влади провести люстрацію та реальну реформу правоохоронної системи.