Головна Політика Буська районна рада вимагає припинити переслідування патріотів

Буська районна рада вимагає припинити переслідування патріотів

Вчора, на сесії Буської районної ради депутати підтримали заяву з приводу переслідування активістів та опозиційних політиків через їхні політичні погляди.

  Заява викликана тим, що в Україні почастішали випадки переслідування громадських активістів, опозиційних політиків через їхні погляди та критику. 

   «Обурення громадськості викликали події біля Подільського райвідділу поліції Києва, де правоохоронці жорстоко розправилися з активістами, які не чинили спротиву. Кадри побиття та приниження нагадали недавні часи Майдану, де такими ж методами діяли “беркутівці” та інші силовики. Очевидно, біля Подільського райвідділу працювали колишні пси режиму Януковича – вони кричали “бандєра лєжать”, “майдановскі тварі”. Ці події ще раз засвідчили: замість реальної, розкрекламованої реформи відбулася амністія і реабілітація “беркутців”, які не просто уникнули покарання за злочини під час Революції Гідності, а набралися сили і починають мститись. Замовне вбивство активістки Катерини Гандзюк, суд над убивцями Олега Суприненка – депутата з Полтавщини, підпал автомобіля матері депутата Київради, учасника російсько-української війни, який бореться з будівельною мафією Володимира Назаренка. Гібрид зрощеного криміналу та корумпованої влади оголосив патріотам справжню війну», – йдеться у заяві.

  У зв’язку з цим, депутати Буської районної ради вимагають припинити переслідування патріотів через їхні політичні погляди, від правоохоронних органів знайти та покарати винних у нападах на активістів, від влади провести люстрацію та реальну реформу правоохоронної системи.