Головна Політика Це ще один спосіб ефективного управління майном спільної власності територіальної громади, –...

Це ще один спосіб ефективного управління майном спільної власності територіальної громади, – Володимир Гірняк про залучення інвестицій в обласне майно

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради підготувало положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад області. Сьогодні, 7 березня, участь в обговоренні проекту документа взяли депутати обласної ради, незалежні експерти, юристи, представники громадських організацій, висловивши пропозиції та зауваження до нього.

Як пояснив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, на даний момент майно може бути продане або способом аукціону, або способом викупу орендарем (у виключних випадках). «Ми вводимо ще один спосіб – це залучення інвестицій в обласне майно. Тобто, є випадки, де не можна продати майно з аукціону. І щоб воно, залишаючись обласним, ефективно використовувалося, – буде застосовуватися положення про інвестиційний конкурс. Мета проста – надання послуг і якомога більші надходження до обласного бюджету», – наголосив він.

Підсумовуючи конструктивне і фахове обговорення положення, Володимир Гірняк зауважив, що радикальних зауважень до проекту документа немає. «Але ми, безумовно, повинні його доопрацювати, врахувати всі слушні пропозиції. Ключова річ – власність повинна використовуватися ефективно», – резюмував заступник голови Львівської обласної ради.Це ще один спосіб ефективного управління майном спільної власності територіальної громади, – Володимир Гірняк про залучення інвестицій в обласне майно

Варто додати, що в квітні планується провести ще одне громадське обговорення з цього питання. Опісля доопрацьований проект положення буде винесено на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Із проектом положення можна ознайомитися – тут.