Головна Політика Чергову сесію Львівської обласної ради перенесли через Covid-19

Чергову сесію Львівської обласної ради перенесли через Covid-19

Запланована на 26 жовтня VIІІ чергова сесія Львівської обласної ради восьмого скликання не розпочала роботу у зв’язку з відсутністю кворуму. Вранці у сесійній залі зареєструвалися лише 35 депутатів.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак пояснила, що пленарне засідання Львівської облради перенесено за ініціативи депутатів та з огляду на незадовільну ситуацію у Львові та області з епідемією коронавірусу.

«На жаль, серед депутатів Львівської облради, попри активну кампанію вакцинації, є інфіковані. Львівська область нині посідає третє місце в Україні за кількістю тих, в кого виявлено коронавірус. За таких обставин депутати облради вирішили подати приклад і утриматись від проведення пленарного засідання, яке триває довгий робочий день при великій скупченості людей. За словами Ірини Гримак, депутатський корпус активно готувався до проведення чергової сесії, депутатські комісії напрацювали всі необхідні рішення, тому при першій можливості проведення пленарних засідань роботу буде відновлено.

«Нам треба разом пережити цей період і вберегти здоров’я мешканців Львівщини», – наголосила голова обласної ради.