Головна Політика Депутати Буської райради вимагають звіту по ремонту доріг району

Депутати Буської райради вимагають звіту по ремонту доріг району

Депутат Буської районної ради Богдан Глова написав депутатський запит (підтриманий одноголосно депутатами на 42 сесії Буської районної ради 6 скликання від 11.06.15) до начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області М. Гнатіва з прохання надати інформацію, яку оприлюднили журналісти Буського медіа-порталу з посиланням на Службу автомобільних доріг у Львівській  області про те, що жодних  робіт на  автомобільній  дорозі  Золочів – Красне  у  2014  році  на  території  Буського  району  не  проводилось. Журналістам  було  зазначено,  що  роботи  з  капітального та поточного ремонту на дорозі Золочів – Красне проводились лише на ділянці км. 1+330 – км 1+687 Золочівського району. Проте депутати районної ради  особисто  були  свідками проведення  таких  ремонтних робіт протягом  четвертого кварталу 2014 року. І як вдалося з’ясувати, проводили такі робити працівники ТзОВ «Техно­Буд­Центр» з застосуванням ін’єкційно – струменевого методу.

    У свою чергу депутат просить Службу автомобільних доріг у Львівській області надати наступну інформацію:
– Чи проводилися по факту будь-які роботи на автомобільній дорозі Золочів-Красне на території Буського району 2014році? Якщо так, то вказати виконавця даних робіт, а за наявністю, актів виконаних робіт, зазначити обсяги цих робіт та суми коштів, які були освоєні.
– Чи виконувало ТзОВ «Техно-Буд-Центр» будь-які роботи на дорогах Буського району, які перебувають в підпорядкуванні Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2014 році? Якщо так, то вказати конкретні ділянки доріг, обсяги виконаних робіт та суми освоєних коштів.
– Чи заплановано проведення робіт на дорозі Золочів-Красне у 2015 році на території Буського району. Якщо так, то вказати, яку суму коштів заплановано освоїти. Надати інформацію про самі роботи та вказати виконавця.
– Чи заплановано проведення робіт на дорозі Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни Т-18-06 у 2015 році на території Буського району ділянці через смт.Красне. Якщо так, то вказати, яку суму коштів заплановано освоїти. Надати інформацію про самі роботи та вказати виконаця.

   До речі, депутат райради Богдан Глова надіслав звернення до очільника Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з проханням посприяти в ремонті дороги загального користування Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни Т-18-06, на відрізку, який пролягає через селище Красне в сторону міста Перемишляни, а також – допомогти з ремонтом дороги Золочів – Красне на території Буського району у 2015 році.
/Буський медіа-портал/