Головна Політика Депутат Буської районної ради на сесії агітував за Порошенка

Депутат Буської районної ради на сесії агітував за Порошенка

 Скандальний районний депутат від Української республіканської партії Василь Кашуба сьогодні під час сесії Буської районної ради з трибуни агітував за чинного президента України Петра Порошенка.

   “Хочу, щоб Порошенко переміг!”, – висловився з трибуни депутат Василь Кашуба, коментуючи стан багатостраждальної дороги Лопатин-Буськ.

    У свою чергу, голова Буської РДА Петро Мороз був здивований словам депутата, який неодноразово критикував його діяльність, однак подякував депутату за підтримку чинного президента.   

   Варто відзначити, що у словах Василя Кашуби можна вбачати передвиборчу агітацію, адже згідно Закону України “Про вибори Президента України”, передвиборча агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Частина двадцята статті 64-ої забороняє використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної республіки Крим та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації.