Головна Політика Депутат однієї з селищних рад Бущини відвідала окупований Крим

Депутат однієї з селищних рад Бущини відвідала окупований Крим

Колишня секретарка Красненської селищної ради, діючий депутат Ольга Мельник підтвердила чутки про свій візит в окупований Крим та про суд із селищним головою Красного. Про це вона розповіла у розмові з кореспондентом «Буського медіа порталу».

  – Пані Ольго, стало відомо про те, що Ви подали до суду на голову селищної ради Красного Миколу Чучмана.

– Так, це правда. Вже відбулось два засідання. Перше засідання було 9 серпня, яке було призначене почергово, але оскільки мене не було в Україні, воно перенеслося на минулий тиждень. Однак я зробила відвід судді, бо від 20 березня справа відверто затягується. Я розумію, що судова реформа, що мало суддів, але справа має розглядатись.

– Що саме у позовній заяві до М.Чучмана Ви виклали?

– Є два адміністративних позови. Перший – це оскарження доган від селищного голови (їх було три), і другий – це за незаконне звільнення мене. Я опротестовую незаконне звільнення, адже рішення, яке голова видав складене юридично неграмотно. Оскільки після цього рішення я навіть на біржу праці, тобто у центр зайнятості, не могла влаштуватись, бо пан Миляновський мені сказав, що тут порушення прав від початку до кінця, і це потрібно оскаржувати у судді. У рішенні має бути чітко вказана причина звільнення, тобто пункт, стаття, підпункт – згідно Трудового законодавства і Закону про працю. Має бути ряд причин вказано, але жодної із них не було вказано. Тут очевидне порушення, яке кожен може побачити без юридичної освіти. Ви були присутні  на сесії і знаєте весь перебіг. На даний момент я зробила відвід судді, оскільки я проконсультувалась із адвокатом, який каже про затягування справи і про необхідність у практиці відводу судді. На друге засідання Микола Ігорович прийшов сподіваючись, що буде вже рішення, але безрезультатно. Зараз зроблено відвід судді, чекаємо комп’ютерного розподілу. Готуємось до нового засідання.

– Вас останніх кілька місяців у селищі не було видно. Спростуйте або підтвердіть чутки, які ходили у Красному, що ніби Ви їздили в окупований Крим?

– Так, я була і в Криму, і в Чехії. По роботі.

ДЕПУТАТ КРАСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛА ОКУПОВАНИЙ КРИМ

Розмовляв Роман МАТВІЮК

Нагадаємо, Ольга Мельник обрана депутатом Красненської селищної ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. На першій сесії сьомого скликання, що відбулась 6 листопада 2015 року, таємним голосуванням депутатів була обрана секретарем Красненської селищної ради. 20 березня 2017 року депутати Красненської селищної ради таємним голосуванням достроково припинили повноваження секретаря Красненської селищної ради Ольги Мельник. У таємному голосуванні взяли участь 21 селищних обранців. «За» проголосували 15 депутатів, проти – три, утримались – двоє.