Головна Політика Депутат Львівської облради допомагає зібратися до школи дітям учасників АТО

Депутат Львівської облради допомагає зібратися до школи дітям учасників АТО

Депутат Львівської обласної ради, обраний від Буського району Петро Жукровський, другий рік поспіль допомагає дітям учасників АТО Буського району зібратися в школу, закупляючи для них все необхідне приладдя. Цьогоріч Петро Жукровський звернувся до батьків учасників АТО надати інформацію про дітей, які йдуть у перший клас. Про це депутат заявив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Взнаки великої ПОВАГИ та ВДЯЧНОСТІ нашім мужнім Воїнам АТО, які захищають нас на східних теренах нашої України в яких діти ідуть цього року в Перший клас з моєї ініціативи як депутата Львівської обласної ради від подібного Буського району допоможу зібрати школяриків до школи всім необхідним шкільним приладдям!

P. S Батьків Учасників-АТО прошу надати інформацію про дітей, які ідуть у перший клас! (Петро +380676747270)», – йдеться у дописі Петра Жукровського.

Нагадаємо, що торік (на фото), у Буську в громадській приймальні депутата Львівської обласної ради Петра Жукровського відбулась благодійна акція «Скоро до школи». Свої перші шкільні портфелі із шкільним приладдям отримали 5 першокласників з Буського району, батьки яких захищають цілісність нашої держави на сході.