Головна Політика Генпрокуратура відреагувала на звернення Львівської облради щодо Тараса Познякова

Генпрокуратура відреагувала на звернення Львівської облради щодо Тараса Познякова

До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України на звернення, проголосоване депутатами на сесії 10 жовтня, щодо вжиття заходів для активізації проведення слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місця знаходження Познякова Т.О. та розшуку, затримання і арешту підозрюваного Кінгісеппа Л.М.

Відтак у документі за підписом першого заступника Генерального прокурора Дмитра Сторожука йдеться: «Надіслане Вами звернення в інтересах Познякова О. В. щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні та з інших питань розглянуто.

Повідомляю, що за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження за підозрою Кінгісеппа Л.М. за п.п. 6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263 КК України встановлено, що досудове розслідування слідчим управління ГУНП в Київській області здійснюється неефективно з порушенням вимог ст. ст. 2, 28, 40 КПК України. Більш ніж за півтора року слідства не встановлено місцезнаходження підозрюваного та трупа потерпілого.

З огляду на те, що розслідування потребує фахового рівня більш досвідчених слідчих, з метою забезпечення найбільш ефективного слідства Генеральною прокуратурою України 09.10.2017 року здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у вказаному кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України».

Нагадаємо, до Львівської обласної ради звернувся батько зниклого Тараса Познякова, який 04.04.2016 року поїхав на власній машині до Києва, взявши з собою двох попутників, яких знайшов через популярний інтернет-сервіс BlaBlaCar.