Головна Політика Голова Буської РДА має нового заступника

Голова Буської РДА має нового заступника

01 червня, відбулося офіційне представлення перед працівникама Буської РДА нового заступника голови районної державної адміністрації.

Ним став Дума Тарас Зіновійович, який куруватиме у районі питання гуманітарної сфери, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та ін.

Вітаючи свого нового заступника з призначенням, очільник району Олег Коваль побажав Тарасу Думі успіхів, натхнення та плідної праці на новій посаді, висловив впевненість, що фаховість, попередній досвід роботи в органах влади, дасть максимально позитивний результат у реалізації поставлених перед ним завдань.

До привітань приєднався голова районної ради Богдан Глова, який закликав нового заступника голови РДА до тісної співпраці з депутатським корпусом, керівництвом районної ради.

Вже сьогодні, 01 червня, новий заступник голови РДА приступить до виконання своїх посадових обов’язків, – повідомляють у пресслужбі райдержадміністрації.

Відомо, що Дума Тарас Зіновійович народився та проживає у с.Задвір’я. Має вищу освіту. У 1999 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – автоматизоване управління технологічними процесами, кваліфікація – інженер з автоматизації. Стаж державної служби більше 15 років. Попередня посада в органах влади – голова Задвір’янської сільської ради.

Нагадаємо, 18 березня був представлений перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.