Головна Політика Голова Буської РДА має ще одного заступника

Голова Буської РДА має ще одного заступника

1 лютого, новий заступник голови Буської РДА Тетяна Сай, яка була вчора офіційно представлена перед працівниками установ, приступила до виконання своїх посадових обов’язків.

Новий заступник голови РДА Сай Тетяна Петрівна куруватиме у районі питання гуманітарної сфери: галузі культури, освіти, медицини, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення, ін.

Вітаючи вчора свого нового заступника з призначенням, очільник району Петро Мороз побажав Тетяні Петрівні успіхів, натхнення та плідної праці на новій посаді, висловив впевненість, що фаховість, попередній досвід роботи в органах влади, дасть максимально позитивний результат у реалізації поставлених перед нею завдань.
До привітань Петра Мороза приєднався голова районної ради Богдан Глова, який закликав нового заступника голови РДА до тісної співпраці з депутатським корпусом, керівництвом районної ради, відзначив професіональний підхід до роботи, який Т.Сай продемонструвала, будучи на посаді керівника районного управління юстиції.
В свою чергу, Тетяна Сай подякувала голові РДА за виявлену довіру в призначенні її на посаду заступника, запевнила усіх присутніх у залі в готовності працювати на благо громади Буського району.
Варто відзначити, що Сай Тетяна Петрівна народилася та проживає у Буську. Має дві вищі освіти. У 1997 році закінчила Тернопільську академію народного господарства (спеціальність-економіка підприємництва, кваліфікація-економіст-правознавець), 2007 р. – Львівський національний університет ім.Івана Франка (спеціальність-правознавство, кваліфікація-юрист).
Стаж державної служби більше 20 років. Попередня посада в органах влади – начальник Буського районного управління юстиції.