Головна Політика У Буську дружина Президента Порошенка попіарилась на дітях

У Буську дружина Президента Порошенка попіарилась на дітях

«Щоб так наших хлопців з війни зустрічали, як зустрічали приїзд першої леді України до Буська», – мешканці Буського району обурені діями районного керівництва РДА та правоохоронних органів.

Вдруге до Буського району завітала перша леді України Марина Порошенко. Якщо минулого року вона приїздила до Олеського замку придивлятись на музейні експонати, то цього разу у Буську вирішила презентувати національний проект «Книга Миру», в якому діти учасників АТО діляться сімейними фотографіями та побажаннями про мир в Україні. Про те, як наші доблесні чиновники зустрічали і догоджали першій леді України у Буську, можуть хіба позаздрити лише пацієнти лікарень, які обділені увагою лікарів.

Почнімо з того, що до візиту першої леді України у Буську районне керівництво райдержадміністрації готувалось ретельно. Була подана команда з області, щоб у школі прибрали кожний куточок, підтягнули наряд правоохоронців, підготували для першої леді подарунки, а ще в екстреному порядку заасфальтувати дороги і облаштувати територію навколо навчального закладу. Усе ретельно контролював голова Буської РДА, аби догодити своєму керівництву в області, щоб потім не отримати по голівці.

На пів дня провінційне містечко Буськ стало увагою усіх центральних телеканалів, журналісти яких злетілись як бджоли на мед. Зустрічати першу леді України вирішило обласне і районне керівництво влади: голова Львівської ОДА Олег Синютка, Голова Буської РДА Петро Мороз, голова Буської районної ради Богдан Глова, міський голова Ростислав Сліпець, очільники освіти області та району Любомира Мандзій та Богдан Глуховецький, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський.

Голова Буської РДА Петро Мороз і голова Львівської ОДА Олег Синютка ні на крок не відходили від першої леді України. Очевидно своїми чоловічими мужніми плечима створювали додатковий захист для її безпеки. Хоча, як помітили надбужанці, замість того, щоб поліцейські в районі ловили злодіїв, де статистика розкриття на нульовому показнику, то майже всі вони пів дня охороняли безпеку однієї людини.

Світлини, як перша леді України на автобусній зупинці спілкується із місцевими мешканцями, облетіло всю Україну. У соцмережах навіть почали кепкувати, що першій леді самій треба йти в Президенти, адже все виглядало як ніби перед виборами: зустріч з виборцями, почути їх скарги, похитати головою – та й поїхати назад. А проблеми залишаються. За то скільки піару на всю Україну!

Ще напередодні візиту до школи, ми спілкувались із декількома вчителями школи про те, що на їхню думку, для дітей може привезти перша леді України в подарунок. Планшети? Нові підручники?… Але ні, перша леді України – дружина «шоколадного» Президента вирішила бути скромною: привезла художні твори української та зарубіжної класики учням, які брали участь у створенні розділу «Львівська область» у «Книзі Миру», а педагогічному складу школи – навчально-методичну літературу з розвитку інклюзивної освіти. Загалом, як повідомили нам джерела, перша леді витратила близько 500 гривень.

На офіційному сайті Буської РДА наголосили, що на завершення візиту Марини Порошенко до нашого району голова Буської РДА Петро Мороз та голова Буської райради Богдан Глова подарували Першій леді України сувенірну продукцію із символікою Буського району. А маленька третьокласниця Анастасійка Бала приготувала для Першої леді нашої держави особливий подарунок –  власноруч виготовлену барвисту аплікацію!

ЯК У БУСЬКУ ПЕРША ЛЕДІ УКРАЇНИ ПОПІАРИЛАСЬ НА ДІТЯХ

«Ця Книга є літописом українського життя «до» і «після» трагічних подій на Сході України і в Криму, коли наші мужні герої були змушені йти захищати рідну землю та мирне майбутнє своїх дітей. Ця «Книга Миру» — унікальні й особлива, адже діти, які заповнюють її, не з чуток знають справжню ціну миру і те, наскільки важливо бути справжнім українцем. Цьому це видання є посланням майбутнім поколінням про цінність мирного життя та своєрідною дитячою молитвою заради мирною і щасливого майбутнього України», – сказала дружина Президента.

Чому за чотири роки війни перша леді України лише зараз почала проект «Книга Миру»? А може все це – початок проекту підтримки свого чоловіка на наступних президентських виборах?

І на завершення цитуємо допис однієї користувачки соцмережі Facebook: «Щоб так наших хлопців з війни зустрічали, так як зустрічали приїзд першої леді України до Буська». Висновки робіть самі.