Головна Політика До кандидата на посаду Буської РДА громадськість району написала відкритий лист

До кандидата на посаду Буської РДА громадськість району написала відкритий лист

В І Д К Р И Т И Й   Л И С Т

кандидату на посаду голови Буської районної державної адміністрації Петру Морозу

Ми, члени громадської організації «МАЙДАН Буського району», учасники Революції Гідності, стурбовані чутками, які поширилися в районі щодо Вашого можливого призначення на посаду голови Буської районної державної адміністрації.
У чому полягають Ваші заслуги, якщо, незважаючи на тисячі смертей кращих синів та дочок України на Майдані та сході держави, Вас, колишнього керівника старої влади, активно намагаються призначити на посаду очільника району?
Адже  громаді нічого не відомо про Вашу громадську діяльність, у період з часу Вашого звільнення з посади начальника Буського РВ ГУ МВС України у Львівській області і до сьогоднішнього дня.
Після подій на Майдані та перемоги Революції Гідності владою був задекларований Європейський вибір України та проведення кардинальних змін в кадровій політиці держави, а Президентом України Петром Порошенком – принцип, що держава житиме по-новому.  Однак, з кожним днем у людей складається враження, що для теперішньої влади нове – це трохи забуте старе.
З огляду на це, просимо публічно відповісти на наступні питання, що цікавлять громаду району:
Де перебували Ви під час подій на Майдані та Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року)? Який був Ваш особистий внесок у цей період?
Яка була Ваша позиція на виборах Президента України у травні 2014 року та чи входили Ви до виборчого штабу кандидата у Президенти Петра Порошенка?
Чи долучалися Ви, у тому числі фінансово, до підтримки Революції Гідності, волонтерських рухів на забезпечення та підтримку захисників суверенітету та територіальної цілісності держави на сході України?
Будучи кадровим офіцером, професійна діяльність якого пов’язана зі зброєю, чи брали Ви участь, у тому числі як доброволець, у захисті суверенітету та територіальної цілісності держави на сході України?
Сподіваємося що Ваші відповіді на озвучені питання будуть повними і щирими та зможуть переконати громаду у тому, що Ваше призначення не є лобістською кулуарною домовленістю, а саме Ви повинні стати очільником району.
Т.в.о. голови ГО
«МАЙДАН Буського району»                                           Андрій  Кузьма

Від редакції: До речі, народний депутат Михайло Бондар  також проти призначення кандидатури Петра Мороза на посаду голови Буської РДА.