Головна Політика Кандидати на керівні посади закладів охорони здоров`я виступили перед громадськістю

Кандидати на керівні посади закладів охорони здоров`я виступили перед громадськістю

Сьогодні, 30 березня, у Львівській обласній раді розпочалися громадські слухання кандидатів на посади генеральних директорів закладів охорони здоров’я Львівщини.

Перед членами конкурсної комісії, представниками громадських організацій, медичною спільнотою виступили претенденти на керівні посади восьми комунальних установ. Зокрема, Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Рак Любомир Михайлович), Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру (Ковальчук Ігор Васильович), Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (Синюта Андрій Володимирович), Львівського обласного клінічного діагностичного центру (Пукаляк Роман Михайлович), Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру (Квасній Роман Антонович), Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру (Павлик Степан Степанович), Самбірського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру (Голубінка Мирослав Осипович, Бішко Ярослав Зеновійович) та Львівського обласного центру громадського здоров’я (Служинська Мар’яна Богданівна).

Слухання решти кандидатів заплановане на понеділок, 2 квітня (16.00).

Заступник голови Львівської обласної ради, голова конкурсної комісії Володимир Гірняк наголосив на важливості проведення таких громадських обговорень, що свідчить про відкритість та прозорість конкурсів, які започатковані обласною радою.

«Це дуже хороша практика, коли кандидати на ту чи іншу посаду зустрічаються з громадськістю, мають можливість представити свою програму розвитку установи, а також відповісти на поставлені запитання. Такі ж обговорення з громадою ми проводили й тоді, коли запускали процес реорганізація шкірно-венерологічної служби та фтизіатрії, – зазначив Володимир Гірняк. – Я дуже хочу, щоб Львівщина продемонструвала толерантність, виваженість і професіоналізм в підходах до обрання керівників важливої для області галузі – медицини. Думаю, нам це вдасться».

Кандидати на керівні посади закладів охорони здоров`я виступили перед громадськістю

Нагадаємо, учора, 29 березня, під час засідання конкурсна комісія з проведення конкурсу на заміщення керівників закладів охорони здоров’я облради затвердила графік заслуховування кандидатів на керівні посади, які відбудуться впродовж 3-5 квітня у приміщенні Львівської обласної ради (каб 307).

На розгляд комісії, трудових колективів, громадськості обрані претенденти на керівні посади в закладах охорони здоров’я представлять свою візію розвитку установ у середньостроковій і довгостроковій перспективі. Відтак комісія у закритому режимі обговорить кандидатів та обере найдостойнішого.

Кандидати на керівні посади закладів охорони здоров`я виступили перед громадськістю