Головна Політика Керівник апарату Буської РДА Євген Кичурчак зустрівся з мешканцями села Грабова

Керівник апарату Буської РДА Євген Кичурчак зустрівся з мешканцями села Грабова

У вівторок, 7 серпня, за дорученням голови райдержадміністрації Петра Мороза відбулася зустріч керівника апарату РДА Євгена Кичурчака з громадою села Грабова Соколянської сільської ради.

Під час спілкування з людьми у місцевому народному домі Євген Кичурчак за участю Соколянського сільського голови Павла Штибля проаналізував доходи та видатки сільської ради, вказав громаді на додаткові шляхи наповнення бюджету та можливості залучення коштів для вирішення соціальних питань.

Також йшлося про дотримання санітарного стану і проведення благоустрою села, переваги. які отримають мешканці територій в результаті проведення децентралізації та створення ОТГ, реформування сфери медицини та підписання декларацій по наданню медичних послуг, діючі програми підтримки сільського господарства на 2018 рік, правових взаємовідносин, які мають бути вибудовані з орендарями земельних паїв.

Серед проблемних питань: необхідність ремонту дороги та сільського народного дому, влаштування вуличного освітлення, необхідність дотримання водіями автобусів графіку пасажирських перевезень.

Участь у зустрічі з Євгеном Кичурчаком взяло близько 45 осіб.

Зазначимо, що такого плану зустрічі керівництво РДА проводить з громадами населених пунктів району щотижнево з метою вивчення проблем людей на місцях, спільно з ними, депутатами та головою місцевої ради напрацьовуються шляхи їх вирішення.