Головна Політика Львівська облрада не змогла визначитися з керівником перинального центру

Львівська облрада не змогла визначитися з керівником перинального центру

Засідання комісії з обрання генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» продовжиться 16 квітня о 12.00.

Таке рішення ухвалили 4 квітня одноголосно члени комісії.

На керівну посаду цього закладу кандидувало троє осіб. Зокрема, Ірина Біль, Дзвенислава Москв`як-Лесняк та Марія Малачинська.

Усі троє претенденток представили на розгляд комісії програми розвитку установи в середньостроковій та довгостроковій перспективі.

«Сьогодні ми завершили черговий етап з відбору кандидата на заміщення посади керівника Львівського перинатального центру. Комісії кандидати презентували свої бачення функціонування та розвитку медичного закладу, відбулося скрупульозне обговорення програм під пильним оком громадськості. Це дуже серйозна обласна установа, тому маємо обрати справжнього фахівця. Ми не маємо права помилитися», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради, голова комісії Володимир Гірняк.

Як відомо, на останній сесії Львівська обласна рада, внісши зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік, виділила майже 39 млн грн для перинатального центру.

Відеозапис засідання комісії: