Головна Політика Красне: свято і для одиноких

Красне: свято і для одиноких

Напередодні шанованого в кожній родині свята, яке уособлює духовне відродження, воскресіння, перемогу світла над темрявою – свято Великодня –- народні обранці подбали про людей, які на старість залишились без опіки рідних.

Так, за сприяння депутата Львівської обласної ради Богдана Козака депутат Буської районної ради Богдан Глова (на знімку) передав соціальним працівникам Ірині Стефаник, Наталії Хомі, Тетяні Майбі, Марії Роман, Оксані Спільник, Любі Вельган, Марії Давидко та Ользі Захарчук продуктові набори для усіх одиноких селища Красне. У цих наборах речі першої необхідності – гречка, цукор, рис, крупа манна, вафлі, чай, олія, горошок, згущене молоко, консерви і, звісно, свіжовипечені пасочки та привітальні великодні листівки. У селищі Красне таких людей на обліку 75. Доглядають за ними 8 соціальних працівників, які допомагають їм по господарству.

Як наголосив депутат обласної ради Богдан Козак, – ніхто не знає, що кого чекає в майбутньому. А людям, які волею долі опинились у непростій ситуації, потрібні увага та допомога. То ж депутати ніколи не забувають про свої передвиборчі обіцянки і надалі кожного року допома­га­тимуть не лише одиноким, а й іншим своїм ви­борцям, які цього потребуватимуть.

На жаль, деякі кандидати в депутати згадують про своїх виборців лише перед виборами, обі­цяють допомагати, а після виборів про людей забувають. Та є і ті, які, на щастя, до цих проб­лем небайдужі. Зокрема, це стосується Богдана Козака, який завжди підставляє плече допомоги.

Тетяна ПАРКАСЕВИЧ