Головна Політика Львівщина – це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, –...

Львівщина – це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, – Олег Синютка

1 червня, декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості “Золотий мольберт”.

“Я дуже радий, що ми найталановитіших, наймудріших, найгеніальніших можемо зустрічати тут, на Львівщині. Львівщина – це те місце, де кожна людина може себе реалізувати, продемонструвати свій талант. Я би дуже хотів, щоби для вас це було таким великим кроком у велике, самостійне і обов’язково щасливе життя. Бажаю вам добра, здоров’я і Божої іскорки. Завжди пам’ятайте, що у вашому успіху і щасті, таланті є дві складові: Божа воля і велика праця ваших батьків”, – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Свято дитячої творчості розпочалось у Соборі св. Юра відправою Архієпископа Львівського Ігоря Возьняка та благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні. Опісля, учасники разом з Владикою Ігорем пройшли від площі Святого Юра вулицями міста духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв.

У межах Міжнародного Форуму дитячої творчості “Золотий мольберт” у Палаці Мистецтв найкращих учасників нагородили срібними та золотими медалями, Гран-Прі Золотого мольберту з благородного металу та іншими подарунками.

“Я дуже рада, що ми “Золотим мольбертом” у нас, на Львівщині, об’єднуємо усю Європу та нашу славну Україну”, – наголосила ініціатор та організатор Форуму “Золотий мольберт” Ольга Михайлюк

Уже з 2 червня і впродовж літа для учасників запланували поїздки по замках та монастирях Львівщини.

Цього року, щоб реалізувати свій творчий потенціал понад 1000 учасників з 11 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехословаччини, Угорщини, Польщі), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками “Золотого мольберта”.

Міжнародний конкурс дитячої творчості “Золотий мольберт” має на меті формування засобами мистецтва загальнолюдських і духовних цінностей у дітей та молоді, виявлення їх здібностей, розвиток творчого потенціалу, художньо-естетичних смаків, популяризація дитячої творчості на пересувних виставках тощо.

Зазначимо, що за результатами діяльності Форуму відкривають персональні та пересувні виставки дитячих шедеврів у художніх музеях України, на сайті artclass.lviv.ua будуть представлені творчі роботи учасників для всенародного голосування. На шпальтах усіх номерів часопису “Артклас”, який у жовтні відзначає свій 15-ти літній ювілей, друкуватимуться, протягом 2018 року, дитячі шедеври та методичні досягнення досвідчених педагогів сучасності та їх майстер-класи.