Головна Політика Львівщина повністю ввійшла в опалювальний сезон, – Іван Собко

Львівщина повністю ввійшла в опалювальний сезон, – Іван Собко

Сьогодні, 21 жовтня, відбулась виїзна нарада щодо початку опалювального сезону ТЕЦ м. Новояворівськ.

Участь у робочій поїздці взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, депутат Верховної ради України Ростислав Тістик, голова районної держаної адміністрації Юрій Шпак, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега, міський голова Новояворівська Василь Муравель, виконавчий директор ТОВ «НафтогазТепло» Роман Зубик, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, керівник апарату Зоряна Мірило.

Присутні оглянули процес роботи ТЕЦ м. Новововорівська, адже цього року місто вчасно розпочало опалювальний сезон.

«Вітаємо новояворівчан, насамперед дякую кожному за спільно пророблену роботу. Тому що, справді всі державні структури, які мали б докласти максимум зусиль для того, щоб мешканцям розпочати опалювальний сезон у м. Нововяворівськ, так і зробили. Всі консолідовано згуртувались, і вчора тепло пішло в домівки. Від сьогодні запевняємо, Львівщина на 100 % ввійшла в опалювальний сезон” – говорить Іван Собко.

«Від вчорашнього дня підприємство почало подавати теплоносій в мережі. Дякуючи всім нам разом, спільній роботі кожного, ми це зробили. Сьогодні місто Новояворівськ є з теплом та гарячою водою» – говорить виконавчий директор ТОВ Нафтогаз Тепло Роман Зубик.

«Перш за все, хочеться подякувати колективу, за змогу радісно сьогодні говорили про події. Поспілкувавшись з керівництвом ТОВ Нафтогазу був приємно здивований, адже почув про те, що є багато амбітних планів рухатись вперед. Дякую вам всім хто тут працює, хто не покладав рук і вірив в стабільне, тверде майбутнє для мешканців міста» – говорить Ростислав Тістик.