Головна Політика Львівська «Батьківщина» вимагає звільнити керівництво НАК «Нафтогаз Україна»

Львівська «Батьківщина» вимагає звільнити керівництво НАК «Нафтогаз Україна»

Фракція ВО «Батьківщина» Львівської облради вимагає від депутатів Верховної Ради України проголосувати за відставку голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації, таку заяву на сесії зачитав депутат від ВО «Батьківщина» Степан Рак.

Депутат наголосив, що українське суспільство сколихнула новина про те, що у НАК «Нафтогаз України» вирішили 1 мільярд 200 мільйонів гривень розподілити як премію між декількома працівниками.

 

«І це поряд з тим, що найближчим часом у цьому відомстві на 60-70% планують підвищити рівень тарифів на газ», – заявив Степан Рак.

У фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді вважають такі дії неприпустимими, коли більшість українців перебуває на межі бідності і не має можливості сплачувати рахунки за комунальні послуги.

Тож «батьківщинівці» вимагають від Верховної Ради України ухвалити постанову про негайне звільнення голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва та кардинально змінити підхід до роботи цієї важливої для економіки країни структури.