Головна Політика Львів’янами розгорнули найбільший у світі Державний прапор України: 60 на 40 метрів.

Львів’янами розгорнули найбільший у світі Державний прапор України: 60 на 40 метрів.

Участь у цьому заході взяла лідер ВО “Батьківщина Юлія Тимошенко. У такий спосіб українська молодь продемонструвала свою єдність, яка сьогодні відіграє важливу роль у збереженні цілісності Української держави.

Саме з цією метою сотні студентів із східних областей та міст України прибули на Львівщину і взяли участь у молодіжному форумі “Схід і Захід разом”. Варто зазначити, що перебування Юлії Тимошенко у Львові було пов’язано з її запланованою поїздкою до Золочева. Там вона зустрічалась із мешканцями Золочівського, Перемишлян ського, Буського та Бродівського районів. До слова, делегація Бущини була однією з най чисельніших  близько 350 над бужанців скористались нагодою зустрітись з колишньою бранкою режиму Януковича, яку сьогодні так бояться олігархічні клани та вороги України. Перед тим, як звернутися до велелюдної громади, Юлія Володимирівна поклала квіти та вклонилася до пам’ятника Маркіяну Шашкевичу.

Під час віче Юлія Володимирівна традиційно дякувала українцям: “Саме люди витягнули мене з в’язниці”. Вона продовжила своє звернення, згадуючи революційні події, героїв Небесної Сотні та тих, хто пропав безвісти через дії попередньої влади.

Разом з тим, Ю.Тимошенко закликала мешканців області долучитися до Руху опору, який розпочав свою роботу в Україні. Зокрема, запросила усіх, хто має досвід бойових дій  в тому числі у гарячих точках та миротворчих місіях. Саме такі добровольці, за її словами, звільнили Маріуполь без жодної краплі крові. “За півдня після мого звернення більше 1 000 людей визначилися, що йдуть захищати країну”,  поділилася Тимошенко.

Виступаючи перед багатотисячною громадою, Юлія Тимошенко наголосила, що сьогодні побороти сепаратистські прояви та агресію може єдність та спільна позиція українців усіх частин держави. За її словами, наслідки антитерористичних заходів з кожним днем будуть більш відчутними. «Путінський терор в Україні не пройде! А переговори щодо припинення диверсій Росією потрібно й надалі вести на міжнародному рівні за підтримки світової громадськості”,  зазначила Юлія Тимошенко. Лідер “Батьківщини” висловила впевненість, що путінський план зірвати вибори в Україні буде зруйнований українцями і Заходу, і Сходу.

Окрім цього, Юлія Володимирівна повідомила, що до візуальної реклами вирішила не вдаватися: «Всюди одні білморди. Як можна у такий важкий час плакатами вигравати вибори?». Також вона заявила, що звернулася до інших кандидатів з пропозицією організувати дебати, проте її пропозицію проігнорували. «А ще до мене майже щоденно зверталися з проханням зняти свою кандидатуру із виборчих перегонів, пропонуючи різні посади,  зазначила Тимошенко.  Але одного разу я вже зробила помилку, тому другого шансу любим друзям не дам».

На завершення лідерка “Батьківщини” оголосила, що першим указом на посаді президента має бути указ про присвоєння героїв України Небесній Сотні та усім тим, хто загинув у східних областях країни, даючи опір сепаратизму. Вона переконана, що ця найвища відзнака відтепер має бути у вигляді українського тризуба, а не п’ятикутної зірки.

Насамкінець варто зазначити, що важливим і символічним є те, що акції єднання  зокрема розгортання Державного Прапора, який занесено до Книги рекордів Гіннеса України, українська молодь розпочинає саме у Львові. Це ще раз демонструє, що спотворена інформаційна політика, яку веде пу тінська влада, зазнає поразки в середовищі української молоді. Львів та наш край в цілому залишається для українців усіх областей тим чистим джерелом, з якого черпається національне усвідомлення та спільні цінності.

Анастасія БІРБАН