Головна Політика Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в...

Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав на Львівщині Партха Сатпаті – Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні.

Посол висловив подяку очільнику області за допомогу в евакуації з України близько 1500 індійських студентів у перші дні війни. Він також розповів, що на даний час ще 700 громадян Індії перебувають у Сумах і найближчими дня їх евакуюють на західну Україну.

Окрім того, Партха Сатпаті зазначив, що вражений тим, як Львівщина допомагає великій кількості людей, яка зараз щодня прибуває в область, рятуючись від російської агресії.

У свою чергу Максим Козицький подякував пану Послу  за надання Україні 35 тонн гуманітарної допомоги. Він зазначив, що така підтримка зараз є вкрай важливою для переселенців.

Зазначимо, що 2 березня Генеральна Асамблея ООН схвалила резолюцію, згідно з якою країни-члени Організації засуджують військове вторгнення росії в Україну. Індія від голосування утрималася.

Читайте також: Представники парламенту Естонії під час зустрічі з Максимом Козицьким висловили підтримку Україні

Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні