Головна Політика Максим Козицький спростував фейк про те, що Арена Львів поселяє переселенців лише...

Максим Козицький спростував фейк про те, що Арена Львів поселяє переселенців лише на три доби

У мережі поширюють чутки, начебто центр на «Арені Львів» поселяє людей із постраждалих регіонів лише на 72 години. Мовляв, далі вони повинні самі знайти собі житло. Але, як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, це не так.

Центр працює за двома напрямами, залежно від потреб людей:

  • тимчасово поселяє тих, хто прямує за кордон, зупиняється у родичів та знайомих, чи вирішив самостійно знайти собі помешкання. Буває, люди прибувають на вокзал пізно ввечері чи вночі, тож ми допомагаємо їм з ночівлею у Львові та околицях.
  • на довготривалий термін поселяє тих, хто вирішує залишитися на Львівщині, але не має де жити. Скеровуємо людей у державні і комунальні заклади – санаторії, гуртожитки, школи, дитсадки. Здебільшого це Борислав, Дрогобич, Червоноград.

«На цей момент маємо майже 20 тисяч вільних місць. 101 тисяча – зайняті. На щастя, почали працювати зелені коридори для порятунку людей. Тож потрібно ще більше місць, де ми можемо прихистити наших земляків», – Максим Козицький.

Він також звернувся до керівників громад з проханням провести на своїх територіях інвентаризацію об’єктів, де можна за лічені дні створити умови для проживання вимушених переселенців.

Нагадуємо, що існує сайт «Прихисток» https://prykhystok.in.ua/, де можна розмістити оголошення про вільні місця у вашій оселі.

Фото: пресслужба ЛОВА.