Головна Політика Мера Турки підтримали в інших містах

Мера Турки підтримали в інших містах

Фракція ВОЛЯ у Винниківській міській раді висловила підтримку міському голові Турки Геннадію Когуту у зв’язку з подіями у цьому місті. Про це заявила депутат Винниківської міської ради Софія МАРКЕВИЧ.

10 березня у мера Турки та його заступників провели обшуки та забрали документи, техніку із міської ради та з квартир.

«Ми стурбовані тим, що відбувається у Турці. Розуміємо, що якщо влада і надалі буде вдаватися до погрозливих акцій та необґрунтованих обшуків,затримань, то від цього не застраховане жодне місто області, – говорить Маркевич. – Відтак розуміємо, що неможливо провадити роботу міста у
спаралізованому стані, якщо міського голову безпідставно позбавили засобів управління. А відповідальність за місто і далі несе саме міський голова».

Депутати Винник нагадують, що сьогодні бюджетні закупівлі відбувається через загальноукраїнську систему ProZorro. Тому ні міський голова, ні депутатський корпус не можуть бути звинуваченими у корупції. Адже не мають жодного впливу на систему і тендери.

«Ми також очікуємо пояснень від губернатора області Олега Синютки, який одноосібно прийняв рішення звинуватити міського голову у крадіжці без доказів і судового рішення», – дадала депутат.

Прес-служба Воля