Головна Політика На Львівщині секретар окружної виборчої комісії №119 порушує Закон

На Львівщині секретар окружної виборчої комісії №119 порушує Закон

На черговому засіданні окружної виборчої комісії №119 у місті Броди (що включає Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району), відбулось порушення з боку роботи секретаря виборчої комісії. Даний факт зафіксували журналісти та спостерігачі.
У розмові з журналістами інформацію підтвердили й члени ОВК.
Секретар ОВК №119 Карпа Катерина не перевіряючи документи (паспорт або інший документ, що підтверджує особу людину) ймовірно допустила невідомих людей до списку присутніх членів ОВК. 
“Я прийшла вперше на засідання, мене секретарка запиталась хто я є.  Я сказала, що є член окружної виборчої комісії, тоді вона мені дала листок з ручкою і сказала написати своє прізвище, ім’я та поставити підпис,розповіла нам одна із членів виборчої комісії. – Вона жодного документа у мене не запиталась. Виходить, що кожен з вулиці може прийти і сказати, що він є член комісії, розписатись за іншу людину і голосувати на засіданні? Чому на засідання не був видрукований список всіх членів окружної комісії, де б секретар мала відмічати присутніх і перевіряти їхні документи? Це є порушення Закону України”.
Юрист Олександр Кирик відзначає, що це дійсно порушення повноважень секретаря, яка легко відноситься до своїх посадових обов’язків. 
“Як члени ОВК, так і спостерігачі мають право звернутись до суду, щодо цього порушення. Якщо суд встановить, що дійсно на всіх засіданнях були підписи не тих людей, то секретар понесе кримінальну відповідальність”, – розповів юрист.
До речі, як нам розповіли інші члени ОВК №119 вже відбулось третє засідання з порушенням з боку роботи секретаря.