Головна Політика На Львівщині просять впорядкувати Старосамбірське сміттєзвалище

На Львівщині просять впорядкувати Старосамбірське сміттєзвалище

Голови фракцій Старосамбірської районної ради прийняли Звернення до голови Старосамбірської райради та РДА щодо впорядкування місцевого сміттєзвалища.

Подаємо текст ЗВЕРНЕННЯ:

За для запобігання надзвичайної ситуації, беручи до уваги результати громадських обговорень, що відбулись в Старому Самборі, Старій Солі і Стрільбичах, та виходячи з бездіяльності влади по впорядкуванню сміттєзвалища, що знаходиться на території Старосолянської та Стрільбицької сільських рад, вважаємо за необхідне в десятиденний термін скликати позачергову сесію Старосамбірської районної ради та розглянути питання щодо виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для фінансування заходів по впорядкуванню вищезгаданого сміттєзвалища.

Проект рішення додається:

1) Виділення коштів з резервного фонду районного бюджету Старосамбірського району в сумі 200 тис грн на фінансування заходів по впорядкуванню Старосамбірського сміттєзвалища.

2) Голові Старосамбірської РДА вжити відповідні заходи на виконання цього рішення.

3) Голові Старосамбірскої міської ради розробити заходи по впорядкуванню Старосамбірського сміттєзвалища.

4) Звернутись до Голів Старосамбірської міської ради, Старосолянської та Стрільбицької сільських рад щодо скликання позачергових сесій місцевих рад для розгляду питання про виділення коштів з резервних фондів місцевих рад.

5) Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства та управління районною комунальною власністю.

Голова фракції ВО “Свобода” М. Пацай.
Голова фракції ПП “Громадянська Позиція” Р. Батючок.
Голова фракції ГР “Народний контроль” І. Пикус.
Голова фракці ВО “Батьківщина” Б Липецький.