Головна Політика На Львівщині перейменування потребують два українських населених пунктів

На Львівщині перейменування потребують два українських населених пунктів

 Спеціалісти інформаційно-аналітичного центру “Info-Light” на основі даних моніторингу Українського інституту національної пам’яті створили інтерактивну карту з 877 українських населених пунктів, які мають перейменувати до 21 листопада. Опісля впродовж 3 місяців Верховна Рада України прийме рішення про перейменування. Карту можна подивитись також на сайті УІНП, де можна ознайомитися з переліком населених пунктів. На неї нанесли 28 міст, 48 містечок, 801 селищ і сіл. Дані будуть оновлюватися.

   У Львівській області  перейменування потребують два українських населених пунктів із радянськими назвами. Зокрема, це – село Андріївка Буського району та село Максимівка Старосамбірського району.
 Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію. 
 Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації. Ці закони були прийняті народними депутатами на ранковому засіданні Верховної Ради 9 квітня поточного року більшістю голосів.