Головна Політика Нацполіція встановила 947 камер відеоспостереження «Безпечна Львівщина»

Нацполіція встановила 947 камер відеоспостереження «Безпечна Львівщина»

Інтегрована загальнообласна система відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечна Львівщина» вже об’єднана з львівською міською системою відеоспостереження, а також до неї підключаються відеокамери, встановлені в територіальних громадах області. Загальна мережа відеоспостереження на сьогодні нараховує 947 відеокамер.

Про це йшлося сьогодні, 16 грудня, під час засідання комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань.

Як зауважив голова комісії Назарій Сумало, у 2022 році потрібно завершити проєкт системи відеоспостереження «Безпечна Львівщина», виконавши всі його етапи.

«Крім того, є необхідність запровадження у системі відеоспостереження «Безпечна Львівщина» функції розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич людей.

З такою ініціативою до обласної ради звернулося головне управління Національної поліції у Львівській області.

Система BigData допомагатиме правоохоронцям розшукувати злочинців «за гарячими слідами», збирати  доказову базу для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Відтак Львівська область має шанс бути першою областю в Україні, де працюватиме технологія BigData», – зауважив Назарій Сумало.

До слова, масове використання функції розпізнавання облич вже дає суттєві результати. Так, у Києві затримано 120 осіб, що знаходилися в розшуку за скоєння кримінальних злочинів.