Головна Політика Народний депутат з Львівщини Михайло Бондар не підтримав постанову про відсіч агресії...

Народний депутат з Львівщини Михайло Бондар не підтримав постанову про відсіч агресії РФ

Вчора Верховна Рада України ухвалила постанову про заяву «Відсіч збройної агресії Російської Федерації та подолання її наслідків», однак не всі з коаліції голосували за неї.

    За законопроект №2332 рішення проголосували 259 із 316 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Як видно з результатів голосування, постанову підтримали не всі депутати. Серед  усіх – народний депутат від ОВК №119 (округ: Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району) Михайло Бондар.

   Зокрема, у постанові зазначено, що збройна агресія РФ проти України розпочалася 20 лютого 2014 року, коли всупереч її міжнародно-правовим зобов’язанням було зафіксовано перші випадки порушення збройними силами РФ порядку перетину державного кордону України в районі Керченської протоки та використання підрозділів збройних сил РФ, розташованих у Криму, відповідно до угоди між Україною і Росією про статус та умови перебування на території України Чорноморського флоту РФ від 28 травня 1997 року, для блокування українських військових частин. На початковій стадії агресії особовий склад окремих російських збройних формувань не мав розпізнавальних знаків.
Відповідно до заяви, друга фаза агресії РФ проти України розпочалась у квітні 2014 року, коли контрольовані, керовані й фінансовані спецслужбами РФ озброєні бандитські формування проголосили створення так званих «Донецької народної республіки» (7 квітня 2014 року) і «Луганської народної республіки» (27 квітня 2014 року).
   Третя фаза збройної агресії РФ, згідно із заявою ВРУ, розпочалася 27 серпня 2014 року шляхом масового вторгнення на територію Донецької та Луганської областей регулярних підрозділів російських збройних сил. Серед них, зокрема, ті, що входили до складу 9-ї окремої мотострілецької бригади, 76-ї та 98-ї дивізій повітряно-десантних військ збройних сил РФ.
Довідка

  Нагадаємо, Михайло Бондар – народився 17 листопада 1973 року в селі Бодячів Сокальського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, командир відділення, військова частина 3027 другого батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, безпартійний, проживає в місті Сокаль Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування на виборах – політична партія «Народний фронт».