Головна Політика Німецький туроператор вперше завітав на Львівщину, щоб розробити нові туристичні програми

Німецький туроператор вперше завітав на Львівщину, щоб розробити нові туристичні програми

Представник туристичного оператора «Tour mit Schanz» Йоахим Анц з Німеччини вперше відвідав Львівщину та поділився враженнями від перебування з працівниками управління туризму та курортів ЛОДА.

Візит Йоахима Анца до України був запланований у межах проєкту «Greentour Ukraine», що фінансується Європейським Союзом. Його мета – створити нові можливості для бізнесу у сфері сталого туризму.

Перші зустрічі учасників «Greentour Ukraine», де українські та німецькі компанії мали можливість познайомитись один з одним, відбувались онлайн. Наступний крок передбачав приїзд представників туристичних операторів з Німеччини до України. Але в минулу суботу візит делегації скасували, через рекомендації МЗС утриматись від поїздок до України. Йоахим Анц вирішив самостійно прилетіти до Львова для налагодження співпраці у туристичній сфері.

«У понеділок показали Йоахиму Львів та познайомили з представниками туристичної галузі області. Наступного дня їздили в Дрогобич і Тустань. Оскільки він більше зацікавлений у культурному туризмі, то ми вибрали саме ці пункти. Дрогобич – це церква ЮНЕСКО, солеварня, єврейська тематика, ну а Тустань – це поєднання природи та історії одночасно, тому теж було йому цікаво», – зазначила засновниця та генеральний директор компанії «Карпати.інфо» та туристичного оператора «Karpaty.travel» Ганна Сидоренко, яка також є учасницею проєкту «Greentour Ukraine».

Під час візиту поспілкувались про розробку нових туристичних програм для німецьких туристів в Україні. Також йшла мова про організацію інфотурів.

«Львівський аеропорт нарощує географію авіасполучень і наш регіон має цікаві туристичні пропозиції для іноземних, в тому числі і німецьких туристів. Туристичні напрямки, на яких спеціалізується Йоахим, для нас є в пріоритеті. Це той змістовний турист, який приїжджає і готовий пізнавати культуру та витрачати у нас кошти. Під час зустрічі ми домовились про промоційний візит німецьких турагентів до України, для того, щоб максимально донести інформацію про туристичні можливості і щоби туроператори на особистому досвіді пересвідчилися в якості, сервісі та безпеці», – зазначила керівниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

Своєю чергою, Анц розповів, що має хороші враження від перебування на Львівщині і зацікавлений привозити сюди туристів.

«Я є представником компанії, яка вивчає культуру, історію, політичні речі, активний туризм. Вперше прилетів до Львова. Дуже зворушений з приводу того, що побачив. У Львівського регіону є дуже велика культурна різноманітність. Не можу виділити щось одне, тут є багато об’єктів ЮНЕСКО, вразили дерев’яні церкви, пейзажі, люди, їжа. Ми насолоджувались смакуванням кави  в центрі міста. Тут люди з відкритим серцем та душею», – поділився Анц Йоахим.

Читайте також: Представників туристичної галузі Львівщини закликають долучитися до порталу discover.ua