Головна Політика Новим головою Буської РДА може стати колишній начальник районної міліції?

Новим головою Буської РДА може стати колишній начальник районної міліції?

Відповідне подання на погодження кандидатури Петра Мороза до Президента України направив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Про це "Буському порталу" стало відомо з достовірних джерел.

У районі громадкість таке ймовірне призначення колишнього начальника міліції вкрай обурило. Свого часу Петро Мороз, будучи начальником райвідділу, віддав наказ захоронити труп молодого хлопця з Буська, нічого не зробивши для того, аби встановити його особу. І це лише один факт із ряду діянь, які вчиняв Петро Мороз.
За нашою інформацією, зараз готується відповідне звернення за підписом районних організацій до Президента України, аби Петро Мороз не став обличчям нової влади, яку ми так виборювали.
Нагадаємо, що Петро Мороз кілька років тому очолював Буський райвідділ міліції, раніше Золочівський. У 2010 році указом тодішнього Президента України Віктора Януковича, як начальник Буського районного відділу Головного управління МВС України у Львівській області, полковник міліції Петро Мороз був нагороджений медаллю «За бездоганну службу» III ступеня.
Наразі Петро Мороз проживає у селі Журатин. Освіта вища, закінчив Національну академію внутрішніх справ. Одружений, має – сина і дочку.

До речі, сьогодні відбулася 40 позачергова сесія VІ-го скликання Буської районної ради, де депутат райради Богдан Глова підтвердив, що справді вже є написане звернення до Президента, під яким підписалися партійні організації району, аби кандидатура Петра Мороза не розглядалася. Депутат також повідомив, що підпис під зверненням не поставила лише одна партійна організація в районі. Хто саме, депутат не уточнив. Однак після закінчення сесії інші депутати повідомили  журналісту "Буського порталу", що свій підпис під зверненням не поставили районні представники "Свобода". 
У коментарі для нашого порталу голова Буської РО "Свобода" Богдан Гринишин підтвердив інформацію, що справді  їхня організація підпис під зверненням проти кандидатури Петра Мороза не ставила. На думку депутата, кадрові питання про призначення голови Буської РДА не партіям вирішувати, а громаді.