Головна Політика Олександр Ганущин бере участь в економічному форумі у Польщі

Олександр Ганущин бере участь в економічному форумі у Польщі

У Криниці-Здруй (Польща) сьогодні, 4 вересня, розпочинається триденний XXVIII Економічний форум, участь у ньому бере численна українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим. Нашу область на форумі презентує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Зауважимо, що цьогорічний форум зібрав понад 4 тис гостей: президентів, глав урядів, міністрів, парламентарів, експертів, бізнесменів, діячів культури та представників ЗМІ з понад 60 країн Європи, Азії та США.

Як повідомляють організатори, форум відбуватиметься під гаслом «Європа cпільних цінностей чи Європа спільних інтересів?». Під час нього учасники дискутуватимуть у понад 180 дискусійних панелях.

У стартовій дискусії на тему: «Між економікою і політикою. Європа у пошуку рецептів соціально-економічного розвитку» візьмуть участь віце-прем’єр-міністри України, Польщі та Болгарії.

Крім того, у межах форуму відбудеться презентація фотовиставки «Україна. Подолання», яка ілюструє боротьбу України з найжорсткішими викликами сьогодення.