Головна Політика Олександр Ганущин та Посол Республіки Польща Ян Пєкло напрацювали напрямки співпраці в...

Олександр Ганущин та Посол Республіки Польща Ян Пєкло напрацювали напрямки співпраці в 2018 році

Про Форум місцевого розвитку, Дні Добросусідства, проект «Змінимо країну разом» йшлося сьогодні, 31 січня, під час зустрічі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло та Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі.

На початку зустрічі Олександр Ганущин задекларував готовність до тісної співпраці та реалізації спільних проектів із Польщею в 2018 році.

Так, користуючись нагодою, голова обласної ради запросив Яна Пєкло та Рафала Вольскі взяти участь у Форумі місцевого розвитку в Трускавці, який цього року триватиме впродовж 22 – 24 червня. «Цьогоріч Форум матиме три напрямки: розвиток Карпат, схід і захід разом, можливості для підтримки регіонального місцевого розвитку, в тому числі транскордонна співпраця. Просимо Посольство бути максимально активним та пропонуємо, по можливості, сформувати свою панельну дискусію в межах Форуму», – сказав Олександр Ганущин.

Під час зустрічі голова Львівської обласної ради повідомив гостям, що на початку червня планується проведення Днів добросусідства на кордоні Боберка – Смольник та назвав основні мистецькі та інфраструктурні проекти, що презентуватимуть у межах заходу.

Далі Олександр Ганущин розповів про співпрацю Львівщини з Луганською областю у межах програми «Змінимо країну разом», зокрема про освітянські обміни. Також голова облради поінформував про те, що в березні стартує конкурс, перемога в якому дає можливість школам, народним домам і медіа двох областей самостійно здійснювати обміни. «Просимо, щоб Посольство Польщі включилося в партнерство з нами і в цьому проекті», – сказав він.

Окрім того, сторони обговорили питання розбудови митних пунктів пропуску та реалізацію ініціатив місцевих карпатських громад.