Головна Політика Олександр Ганущин запросив гостей із Луганщини брати участь у спільних проектах

Олександр Ганущин запросив гостей із Луганщини брати участь у спільних проектах

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 9 лютого, під час зустрічі з головами сільських рад, депутатами райради та сільрад Кремінського району Луганської області розповів гостям про можливі напрямки співпраці та запросив їх брати участь у міжрегіональних проектах.

На початку зустрічі Олександр Ганущин наголосив, що співпраця зі східними  регіонами України – це один із пріоритетів не тільки в його роботі, а й усієї Львівської обласної ради. «Намагаємося внести свою лепту у вирішення питання російсько-української війни та адаптації цивільної ланки», – сказав він.

Голова облради, запрошуючи гостей брати участь у міжрегіональних проектах, розповів про можливість проведення обмінів: школа – школа, Народний дім – Народний дім та між ЗМІ. «Ми фінансуємо школи, котрі мають партнерські взаємини з школами Луганщини, для здійснення методичної роботи, проведення спортивних змагань тощо. Таку можливість обмінів у 2018 році матимуть по 40 шкіл з Львівщини та Луганщини. Старт конкурсу планується на 1 березня. Крім того, реалізовуватимемо проект обміну Народний дім – Народний дім та медійні ініціативи», – поінформував Олександр Ганущин.

Гостям із Луганщини також презентували проекти, пов’язані з відпочинком дітей зі сходу на Львівщині та за кордоном.

Крім того, під час зустрічі Олександр Ганущин розповів про роботу Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», про процеси децентралізації на Львівщині, а також поділився досвідом реалізації програми «Мікропроектів», яку, до речі, планується започаткувати і на Луганщині.

«Ми окреслили вам вектори можливої співпраці, тепер необхідна ваша активність», – підсумував Олександр Ганущин, звертаючись до луганчан.

Наприкінці зустрічі гості поділилися враженнями від відвідин Львівщини, зокрема від роботи новостворених ОТГ.

Олександр Ганущин запросив гостей із Луганщини брати участь у спільних проектах