Головна Політика Чи будуть звільнятися працівники Буської РДА після звільнення Президентом керівника району?

Чи будуть звільнятися працівники Буської РДА після звільнення Президентом керівника району?

Ще вчора вони виконували вказівки діючого голови Буської РДА Петра Мороза, а вже сьогодні готуються до перефарбування, бо прийде новий очільник, якого, до слова, планують призначити у вересні. 

Буський медіа портал вже повідомляв про те, що Президент Зеленський звільнив голову Буської РДА.

Прикро, але політична агітація на цьогорічних виборах заполонила кожний куточок лелечого району. Районні керівники освіти, культури, соцзахисту, працівники райдержадміністрації – загалом весь адмінресурс працював під час позачергових виборів народних депутатів України на партію екс-президента України. За наші державні кошти вони працювали не для розвитку району, а на результат виборів, промиваючи мізки людям через соціальні мережі, зустрічі-агітації працівників культури, освіти, роблячи кулуарні домовленості по тендерах тощо.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, вчорашнє звільнення голів РДА назвав наслідком того, що державні органи підло саботували виконання програм для власних людей, працювали «на вибори» замість того, щоб виконувати свою роботу, за які з бюджету їм платили заробітну плату.

«Вищезгадані керівники райдержадміністрацій, керівники культури, освіти, тощо мали ще в день перемоги на виборах Володимира Зеленського покласти на стіл свої заяви на звільнення, – каже юрист Петро Горобець. – Вони порушили Закон і намагаються його уникнути, розпочавши підготовку перефарбування, але чи їм це допоможе».

Цікаво, чи всі працівники так радісно, як на фотографії, почнуть звільнятись після призначення нового голови?! Чи далі будуть перефарбовуватись?