Головна Політика Питання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під...

Питання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під час наради у Буській РДА

802

У середу, 14 листопада, відбулася нарада за участю голови РДА Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійка, керівника ТзОВ “Самбірське АТП-14608”

Івана Романяка з надавачами послуг з пасажирських перевезень у районі та головами місцевих рад.
Насамперед, слово мав Буський військовий комісар підполковник Ігор Томачук, який поінформував присутніх про стан проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу, закликав голів місцевих рад до співпраці по виконанню планового завдання.
З початку призовної кампанії, як зазначив військовий комісар, вже відправлено для проходження служби у військові частини 19 новобранців при необхідних 25. А усього в районі 555 призовників, які підлягають призову.
Надалі учасники наради обговорили питання стану пільгових перевезень у районі, , впровадження монетизації пільг на послуги автобусних перевезень чи відшкодування коштів, необхідних для компенсації втрат автомобільним перевізникам за пільгові перевезення пасажирів на 2019 рік.
Вмрішили, що район передбачить у цільовій програмі відшкодування коштів перевізникам (їх виділятимуть періодично) за перевезення окремих категорій пільговиків.

Питання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під час наради у РДАПитання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під час наради у РДАПитання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під час наради у РДАПитання пасажирських перевезень та призову громадян на строкову військову службу обговорили під час наради у РДА